Makaleler

• 31.03.2017 19:40

YAŞAMA SEVİNÇİ VE HAYAT

Yaşama Sevinci = UMUTTUR= Yaşam insanın hayat kaynağı olan umutların hedefidir. Bir insanın umut ve istekleri kişiyi yaşama bağlıyor. En etkin yaşam bağı sevgidir. Sevgi duygusu kutsal olduğu gibi değerli ve vız geçilmez tutkulardandır. İnsanın yaşama bağlı kalması için sevgi duygusuyla ruhunu...

• 21.02.2017 20:21

Bugün Benim Doğum Günüm

Bugün benim doğum günüm. Hayatımı düşünüyorum. Geçmişi; yaşadığım günleri; zorlukları, başarılarımı, içimde uhde kalanları, hatalarımı, sevaplarımı… Yaşamım bir film şeridi gibi gözümün önünden geçerken geleceğe daha umutlu, daha güvenli girebilmek için hayatımın muhasebesini yapıyorum. Ne...

• 04.01.2017 21:04

NOBEL BABA BEKLENTİLERİMİZİ DE GERÇEKLEŞTİRİR Mİ?

Yeni yıla girmeden evvel ki ay olan Aralık ayı hepimizin heyecanlı ve tatlı telaş yaşanılan bireydir. Pek çoğumuzda yeni yapılan şeylere karşı heyecan ve telaş uyanır. Yeni bir seneye de girmek bu...

• 04.01.2017 21:03

GEÇEN YIL BU ZAMANLAR

Öyle bir efkâr bulutu var ki dumanlı dağlarımın zirvelerinde. Biliyorum tekrarı gelmeyecek bir yılı geride bıraktık. Biliyorum sende diyeceksin biz geçen yıl bu zamanlar bir yaş daha gençtik Belki daha sağlam basıyorduk bastonumuz yoktu elimizde. Daha sağlam tutuyorduk bir başka ele ihtiyaç...

• 22.10.2016 16:18

CEVAPSIZ SORULAR İLE KAVRULAN YÜREKLER

Türkiye istatistik kurumunun 81 ilde yaptığı araştırmada. 2010-2011 yılları arasında kaybolan çocuk sayısı 27 bini geçti. İçişleri bakanlığı’nın son paylaştığı verilere göre ise 15 bin 900. çocuk kayıp. Yakınlarını Kaybetmiş aileler ( YAKAD) ise kayıp çocukların sayısının 30...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Haberler

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Susmak!!.

Bazen hata' dır.
Bazen hayâ' dır.
Bazen Aşk' tır.
Ve.. Bazen ''sükutta'' saklıdır,
En derin kırgınlıklar..

Hz.Muhammed 1935 yılında ABD Anayasa mahkemesi tarafindan dunyanin en büyük adalet sağlaycısı olarak gösterilmiştir

Emmanuel 13 yaşında... 3 dil biliyor, konser verecek kadar iyi keman çalıyor. 

Down Sendromu var. Harika bir örnek ...

Anket

Blog Sayfamızı Nasıl Buldunuz?

Toplam oy: 789

Site Editörü : Alp KAHYAOĞLU/kahyaoglu.alp@gmail.com

Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Tolga TURAN'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tolga TURAN tarafından üretilen yazıların kaynak gösterilmeden kullanılması, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 36 ve 37. maddesine aykırıdır ve suç teşkil etmektedir. Ayrıca internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ile ilgili olarak 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilen 5651 sayılı internet yasasına göre de bu durum cezai işlem gerektirmektedir.

REKLAM KÖŞEMİZ

Hedef kitlenize daha hızlı ve etkin ulaşmak için bize reklamınızı verebilirsiniz

© 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode